Ministar

D7 Ministar

Mandat: Aktuelni

Elvir Kazazović
Period trajanja mandata:
23.03.2015
Stranka:
SDA

Mandat: 2012-2014

Damir Marjanović
Period trajanja mandata:
21.11.2012 do 08.10.2013
Stranka:
Nezavisni

Mandat: 2010-2012

Fahrudin Oručević
Period trajanja mandata:
29.02.2012 do 21.11.2012
Stranka:
SDP
Emir Suljagić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 do 29.02.2012
Stranka:
SDP

Mandat: 2006-2010

Safet Kešo
Period trajanja mandata:
15.02.2007 do 13.01.2011
Stranka:
SDA

Mandat: 2002-2006

Emir Turkušić
Period trajanja mandata:
06.02.2003 do 15.02.2007
Stranka:
SBiH

Mandat: 2000-2002

Esma Hadžagić
Period trajanja mandata:
08.02.2001 do 06.02.2003
Stranka:
SBiH

Mandat: 1998-2000

Safet Halilović
Period trajanja mandata:
19.12.1998 do 15.02.2001
Stranka:
SBiH

Mandat: 1996-1998

Malik Kulenović
Period trajanja mandata:
21.11.1996 do 19.12.1998
Stranka:
SDA